MelApis Logo Dark OPT
MelApis Logo Dark OPT

Oferta dla Twojej firmy

Działaj odpowiedzialnie - postaw (na) ule!
Pszczoła to jeden z ważniejszych organizmów w naszym ekosystemie. Razem z innymi owadami zapylającymi odpowiada za prawidłowy wzrost ponad 80% gatunków roślin. Dbając o nią, dbamy o bioróżnorodność roślin na naszej planecie, niezbędnej do przetrwania zwierząt oraz ludzi.
MelApis Oferta Dla Firm 1
MelApis Oferta Dla Firm 2
A teraz wyobraź sobie, że możesz tu i teraz zatroszczyć się o te niezwykłe stworzenia! 

W jaki sposób?

Zakładając z nami nowe ule, wypełnione pszczelimi rodzinami!
Jedyne co będzie potrzebne to kawałek otwartej przestrzeni na terenie Twojej firmy (płaski dach, taras czy teren zielony wokół budynku). Jeśli taką nie dysponujesz, nie martw się - dalej możesz działać. Postawimy Twoje ule w naszej pasiece. Nie musisz znać się na hodowli pszczół, o wszystko zadbamy my i ekipa naszych pszczelarzy-pasjonatów. Wszystko zorganizujemy tak, aby Waszym pszczołom żyło się jak najlepiej. Postaramy się też zarazić Was naszą pasją i wprowadzić w fascynujący świat tych stworzeń.
MelApis Oferta Dla Firm 3
MelApis Oferta Dla Firm 4

Co zyskujesz?

możliwość aktywnego i pozytywnego działania na rzecz natury i środowiska
możliwość włączenia i zaangażowania Twoich pracowników we wspólne działania na rzecz planety i umożliwienia im codziennego kontaktu z naturą
możliwość budowania lub polepszenia wizerunku firmy jako organizacji, która ma na sercu dobro planety i podejmuje aktywne działania proekologiczne!
Zacznij działać odpowiedzialnie już dziś i wspólnie z nami zatroszcz się o nasz świat!
Copyright © 2020-2022 Mel Apis s.c - Urszula Dziekońska-Matusik i Katarzyna Strzelecka. Wszelkie prawa zastrzezone!